מכתב בין דפים של ספר ישן

קרן מזור

מכתב בין דפים של ספר ישן

לפני כמה שנים גיליתי נייר מבצבץ מספר ישן. פתחתי אותו. זה היה מכתב עם ברכה ליום הולדת 18 שקיבלתי מחברה. לא החברה הכי טובה אלא כזו שהקשר איתה עם השנים כבר לא נשמר, אבל הברכה שרדה ועוד איך וכנראה שהיתה לכך סיבה.

מי שמכיר אותי יודע שאני לא אוגרת דברים מהעבר. לרוב אני נפטרת מהר מאוד מחפצים מיותרים, ובייחוד מניירות ומסמכים. אפילו יומן אישי שכתבתי בשנות העשרים שלי מצא את עצמו בסל המיחזור. למדתי לחיות בהווה ולחלום את העתיד, ובכל זאת המכתב הזה שרד, ובין יתר איחולי יום הולדת סטנדרטים היא כתבה כך: "בהצלחה בצבא בתפקיד החדש עם המדים הירוקים, אחרי הצבא בלימודים עם חברות וחברים, מה אמרנו- שתהי אדריכלית פנים, משהו כזה, לא? זה תפור עלייך אין, אם יעשו לך בעיות תגידי שאת ממשפחת מזור ישר ישתקו."

מה אמרנו שתהי אדריכלית פנים משהו כזה, לא? (אלבום פרטי)

מה אמרנו שתהי אדריכלית פנים משהו כזה, לא? (אלבום פרטי)

כשמצאתי את המכתב סיימתי כבר את לימודי עיצוב הפנים והתחלתי לעבוד כפרילנסרית, בדרך לעצמאות. זה לא היה קל. רציתי כל כך להצליח בזכות עצמי אבל לא תמיד היו לי לקוחות או פרויקטים. ההכנסות לא היו גבוהות או שבכלל לא היו, והייתי עדיין חסרת ניסיון מקצועי כמעצבת פנים וכבעלת עסק עצמאי.

המשפט האגבי הזה שהיא כתבה המם אותי. מצאתי אותו עשור אחרי שנכתב והוא כמובן הזכיר לי את החלום שלי – להיות מעצבת פנים. תליתי את המכתב מעל לשולחן העבודה ועבדתי קשה להגשים את החלום. קמתי מוקדם, הלכתי לישון מאוחר, הסתובבתי המון באתרי הבניה, חזרתי ללמוד בעוד קורסים, קראתי חומרים מקצועיים ברשת, עשיתי מנויים למגזינים נחשבים, נפגשתי עם קולגות וספקים, בקיצור – עשיתי הכל כדי להצליח.
היום המכתב כבר שמור בקלסר קטן עם עוד כמה מסמכים חשובים. אני כבר לא צריכה אותו מולי. אני חיה את החלום שלי.

מוזמנים להיות חלק מהחלום שלי באינסטגרם, בפייסבוק ובאתר

חיה את החלום! עיצוב חנות בהונג קונג A80 HONG KONG

חיה את החלום! עיצוב חנות בהונג קונג A80 HONG KONG

חיה את החלום. מרכז טיפולים קוסמטיים במקסיקו סיטי (אלבום פרטי)חיה את החלום. מרכז טיפולים קוסמטיים במקסיקו סיטי (אלבום פרטי)

חיה את החלום. מרכז טיפולים קוסמטיים בלונדון

חיה את החלום. מרכז טיפולים קוסמטיים בלונדון

אין תגובות

התגובות סגורות כרגע.